Pojištění

Na všechny zásilky, jejichž přepravu pro Vás zajišťujeme, se vztahuje pojištění odpovědnosti dopravce dle podmínek mezinárodní úmluvy CMR. V rámci této úmluvy hradí dopravce škodu do určité výše a odpovídá pouze za část škod, které mohou při přepravě vzniknout. Toto pojištění tedy zdaleka nepokrývá všechna majetková rizika, která mohou v průběhu přepravy zboží nastat.

Nabízíme Vám proto připojištění přepravy Vaší zásilky formou sjednání pojištění přepravních rizik, které není omezeno limity stanovenými pro náhradu škod tak, jako je tomu např. dle úmluvy CMR. Tato služba je navíc flexibilní a umožňuje nastavit rozsah pojištění proti nejzávažnějším či jen vyjmenovaným pojistným nebezpečím nebo lze na vaše přání sjednat pojištění zásilky proti všem nebezpečím a rizikům (poškození, zničení, ztráta) až do výše 100% hodnoty zboží.

Naše nabídka pojištění přepravních rizik podstatným způsobem zvyšuje vaši jistotu při všech druzích přeprav po celém světě.
V rámci poskytování služeb mezinárodní přepravy, veletržní spedice a sběrné služby, nabízíme toto připojištění na základě pojistné smlouvy se společností AIG Europe Limited, pobočka pro Českou republiku.

Prostřednictvím sítě poboček AIG Europe Limited ve více než 130 zemích mají naši klienti k dispozici specialisty na pojistné události, kteří rozumí místním zákonům a podnikatelské praxi a mají dlouholeté zkušenosti s řešením i těch nejsložitějších pojistných událostí ve své zemi a ve světě. Při řešení škod našich klientů se tedy nemusíme spoléhat na škodní zástupce nebo jiné externí poskytovatele služeb.

S pomocí našeho partnera AIG Europe Limited tak nabízíme klientům prvotřídní servis a schopnost okamžitě reagovat na vzniklou pojistnou událost při přepravě kdekoliv na světě.

Připojištění zásilky můžete u nás velmi snadno poptat s pomocí poptávkového listu

Připojištění musí být sjednáno před započetím přepravy.

S Vašimi dotazy nás můžete kontaktovat také telefonicky  nebo E-mailem na níže uvedených kontaktech, kde Vám poskytneme bližší informace o podmínkách a možnostech připojištění zásilek.

Kontakt
Hana Hřebíčková
Mobil: +420 722 122 186
E-mail: hrebickova@immix.cz

Mezinárodní přeprava zboží je složitý proces, v jehož průběhu se může vyskytnout řada obtíží nejen na straně dopravce, ale také zasílatele.
Naše společnost má proto sjednané pojištění odpovědnosti zasílatele, které cíleně kryje škody vzniklé při obstarávání přepravy za něž zasílatel odpovídá příkazci a to až do výše 5 000 000 Kč.

Příklady škod z pojištění odpovědnosti zasílatele:

  • Škody v důsledku poskytnutí chybných informací dopravci
  • Škody vzniklé chybným zajištěním přepravy
  • Škody v důsledku nesprávných údajů v přepravních dokladech
  • Škody vzniklé použitím nevhodného dopravního prostředku
  • Škody vzniklé při skladování, paletizaci, balení či signování zboží

Kvalitní smluvní zajištění adekvátními pojistnými produkty nám umožňuje poskytnout klientům pocit klidu a jistoty v celém průběhu realizace zakázky.